Декори

Білий дуб
Білий дуб

Декор White Oak – елегантна класика, незмінно актуальна для створення ...

Декор White Oak – елегантна класика, незмінно актуальна для створення затишку і легкості в інтер\'єрі. Лаконічна вишуканість білого у поєднанні з теплими відтінками натурального дерева зачаровує і додає приміщенню нотку самодостатнього комфорту. Ці підвіконня відмінно пасуватимуть до будь-яких вікон.

Бристол
Бристол

Витончене поєднання теплих кольорів у декорі Crystalit Bristol елегант...

Витончене поєднання теплих кольорів у декорі Crystalit Bristol елегантно доповнює інтер’єр приміщення, додаючи йому комфортних ноток. Майстерна імітація каменю дарує відчуття надійності, захищеності. А завдяки пастельній гамі декор пасуватиме до будь-якого оформлення кімнат.

Палермо
Палермо

Золотаво-бежеві кольори декору Crystalit Palermo наповнять кімнату атм...

Золотаво-бежеві кольори декору Crystalit Palermo наповнять кімнату атмосферою затишного тепла. Такий декор підвіконь виглядає спокійно й водночас нетривіально, додаючи приміщенню аристократичних акцентів та особливого благородного шарму.

Дуб природній
Дуб природній

Декор підвіконь Crystalit Natural Oak, що майстерно повторює фактуру т...

Декор підвіконь Crystalit Natural Oak, що майстерно повторює фактуру та кольори благородного дерева, стане довершеним акцентом вашого інтер’єру. Він пасуватиме до усіх типів євровікон та допоможе зробити приміщення по-сучасному стильним і по-домашньому затишним.

Золотий дуб
Золотий дуб

Теплі золотаві відтінки Crystalit Golden Oak додають атмосфері кімнати...

Теплі золотаві відтінки Crystalit Golden Oak додають атмосфері кімнати розкішного вигляду та домашнього затишку. Благородний декор найбільш вдало доповнить інтер’єр у пастельній гамі, а імітація дуба зробить дизайн добротним, солідним.

Венге
Венге

Розкішні насичені кольори та текстура, що нагадує дерево, роблять Crys...

Розкішні насичені кольори та текстура, що нагадує дерево, роблять Crystalit Wenge стильним акцентом інтер’єру.Декор, здається, створений, аби підкреслювати довершений смак господаря дому. Особливо гармонійно Crystalit Wenge виглядатиме в кімнатах, оформлених у бежево-кремових чи шоколадних тонах. 

Горіх
Горіх

Елегантні коричневі та охристі відтінки горіха у декорі Crystalit Waln...

Елегантні коричневі та охристі відтінки горіха у декорі Crystalit Walnut уособлюють спокій, благополуччя. Він не залишить байдужим справжніх естетів! Фактура Crystalit Walnut натуральна, а тому декор гармонійно поєднується з різними стилями інтер’єру і профілями вікон.

Махонь
Махонь

Декор Crystalit Махонь ідеально пасує до класичного дизайну, підкреслю...

Декор Crystalit Махонь ідеально пасує до класичного дизайну, підкреслюючи його солідність та стриману красу. Глибокі шоколадні відтінки і вишукана текстурована під деревину поверхня — ось секрет привабливої надійності та популярності Crystalit Махонь.Глибокі шоколадні відтінки і вишукана текстурована під деревину поверхня — ось секрет привабливої надійності та популярності Crystalit Махонь.

Білий
Білий

Декор Crystalit White — це лаконічна класика, яка пасує до всіх типів ...

Декор Crystalit White — це лаконічна класика, яка пасує до всіх типів вікон та стилів інтер’єру. Біле підвіконня універсальне, гармонійно доповнює віконний профіль і додає кімнаті свіжості. Crystalit White — вибір поціновувачів вишуканості та мінімалізму.

line
close prev next